TASK FORCE 2215 zelená 18 l

Popis produktu

Parametry produktu

Značka
Task Force 2215
Objem
20 l
Kapsa na notebook
ano
Hmotnost
800 g
Vodotěsný
ano
Barva
zelená

Parametry produktu

Značka
Task Force 2215
Objem
20 l
Kapsa na notebook
ano
Hmotnost
800 g
Vodotěsný
ano
Barva
zelená

Popis produktu

Lehký a kompaktní batoh, který v sobě kombinuje výhody nepromokavých vaků a klasických batohů. Tělo batohu je vyrobené z odolného PVC, zatímco nosný systém je z nylonu. Batoh spolehlivě ochrání obsah před stříkající vodou a krátkým ponořením do vody.

Nosné popruhy lehce anatomicky zakřivené, příjemně polstrované a délkově nastavitelné. Nad popruhy naleznete jednoduché látkové přenášecí madlo. Na čelní straně naleznete plochou kapsu přístupnou skrze vertikální YKK zip. Hlavní úložný prostor je přístupný skrze rolovací vstup jištěný plastovou přezkou. Interiér je bez členění, ale k batohu je dodávaný silně polstrovaný odnímatelný obal na notebook či tablet do 13" rozměru. Dno batohu je zesílené. Batoh má velmi moderní vzhled, vhodný i do města. - příjemnou EDC konstrukci - ochranu před stříkající vodou a krátkým ponořením - ergonomické ramenní popruhy - robustní rukojeť pro přenášení v ruce - přední plochou kapsu se zipem YKK - zavinovací (rolovací) vstup do hlavní komory - odnímatelné pouzdro na notebook/tablet

  • Vodotěsnost: Odolný proti stříkající vodě a krátkému ponoření. Vhodné pro outdoorové aktivity, jako je jízda na motocyklu, jízda na kajaku, rafting, plavba lodí, turistika, kempování, rybaření, zimní sporty, kanoistika atd.
  • Pro zajištění hydroizolace: Zavřete otvor batohua otočte jej 2 až 3 krát, poté přetáhněte pásem na háček a utáhněte.

Dávejte pozor ! Batoh není určen k úmyslnému uchovávání pod vodou. Nevhodné pro potápění apod.

Objem: cca 20 L Materiál: 100% PVC, popruh z 100% nylonu Rozměry: cca 43 x 26 x 16 cm Hmotnost: cca 800 g

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.