Vuch Dammit univerzální černá 16 l

Doporučená nabídka VUCH

Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 10 125 recenzíShop roku '23 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
černá

• Pevný a kvalitní materiál
    • Opravdu perfektní kapsičky
    • Velikost i střih naprostá pecka

Opravdu prostorný, velmi kvalitní, hezký a elegantní městský batoh :)), který plně nahradí velkou kabelku. Popruhy nekloužou z ramen - pecka ;))… prostě naprostá spokojenost :))

přesně dle představ, prostorný, funkční

Materiál
textilní
Barva
černá

Sedli jsme si, uvařili si hektolitry kafe a kreslili jsme všechny typy kapsiček, které nás jenom napadly. A pak z nich vybrali ty, které nejraději používáme. Síťované, na zip, na gumu, velké a malé. No a všechny tyhle kapsy jsme vložili do batohu Dammit. Rádo se stalo.

• Praktické řešení kapes
  • Vyztužená záda
  • Vypolstrované ramenní popruhy
  • Vnitřní karabina pro uchycení klíčů
  • Materiál: 80% polyester, 20% polyuretan (vnitřní materiál: 100% polyester)
  • Kategorie: Dámský batoh

přesně dle představ, prostorný, funkční

• kvalitní materiál
    • pěkné provedení
  • , zakoupeno v VUCH

Batoh je přesně dle popisu a očekávání.