Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více


Poradna Batohy

Jak vybrat cyklistický batoh?

Před výběrem cyklistického batohu je třeba si uvědomit jaký objem úložného prostoru budeme potřebovat, zda-li budeme požadovat vak na vodu, jaké popruhy a podobně.

Rychlé odkazy

Batohy s vakem na vodu
Nejoblíbenější cyklistické batohy

Odkazy na cyklistické batohy osvědčených výrobců: Camelbak, Hydrapak, Author, Loap
 

Jaký objem batohu zvolit?

Nebudeme-li potřebovat převážet příliš mnoho věcí vystačíme si s batohy o objemu do 10 litrů, pro převoz více věcí zvolíme batoh do 20 litrů, požadujeme-li opravdu velký prostor poté šáhneme po modelech nad 20 litrů.

 

Vodní vak ano/ne?

Jedná se o velice užitečnou věc a pokud nejste vyznavači silniční cyklistiky, kde se batohy moc nevozí pak určitě volte batoh s vakem. K některým batohům bez vaku se nechají vaky dokoupit i později.

 

V čem se od sebe jednotlivé batohy odlišují?

 

Batohy se neliší jen tím jak velký mají úložný prostor, ale také v tom jak ho mají uspořádaný, budeme-li chtít převážet více malých věcí zvolíme model, který bude mít různé přihrádky a úložný prostor rozdělen na více menších částí. Jestliže budeme chtít převážet větší věci, zvolíme radši model s jednou větší částí. Dále se batohy liší v tom jak mají udělaný systém odvětrání zad, zde platí lehká poučka, čím dražší batoh, tím většinou lépe udělané odvětrání. Dále se k některým batohům nechá objednat jakýsi nepromokavý obal, pláštěnka, která nám za deště zajistí, že obsah batohu nebude mokrý.

 

Vybrat Cyklistický batoh podle parametrů

 

 

Porovnat batohy