Boll Prophet Salt and Pepper bay 26 l

Do týdne • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 2 239 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek94 % • 5 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 732 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 854 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma334 neověřených recenzíDalší informace

Značka
Studentské
Barva
šedá

• , zakoupeno v 4camping

• Předchozí batoh od stejného výrobce vydržel mé ženě 12 let každodenního používání. Doufám, že tento vydrží stejně dlouho.
    • Opravdu kvalitní výrobek.
  • , zakoupeno v Bagalio

Používáme jako školní batoh. Měl by mít objem 26 l a je malinko větší, tak jsme čekali, že se do něj hodně vejde. Má ale hodně vnitřích kapes, které jsou perfektní na organizaci v batohu, ale ubírají tím možnost přenášet objemnější věci. Sžíváme se s ním a určitě to půjde. Vypadá kvalitně a dobře se nosí. Krásně sedí na zádech.

• Zpracování a kvalita

textilní
Studentské
Barva
šedá

Batoh Boll Prophet 26 má anatomicky tvarované ramenní popruhy a prodyšný zádový panel pro maximální pohodlí. Tento batoh Boll je vybaven samostatnou polstrovanou kapsou na notebook a na tablet. Batoh Boll Prophet 26 má dostatek prostoru pro veškeré věcí a dokumenty, které potřebujete snadno přenést do práce nebo do školy.

• objem: 26 L
  • materiál: 100% Polyester
  • rozměry jsou cca 48 x 33 x 23 cm, hmotnost: 1 350 g
  • hlavní komora na dvoucestný zip, uvnitř prostorný organizér, dvě kapsy na zip a karabinka na klíče
  • dvě přední kapsy na zip
  • zadní kapsa na dvoucestný zip, uvnitř zpevněná přihrádka s příjemnou fleece podšívkou na notebooku o max. rozměrech cca 38 x 29 cm (15,6'') a přihrádka na tablet o max. rozměrech cca 25 x 19 cm (10'')
  • horní kapsa s fleece podšívkou na brýle
  • zádový systém Dynamic Air Flow - vzdušné a komfortní zádové polstrování
  • anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy
  • pevné ucho pro snadnější přenos v ruce,

zpevněné dno

• černý batoh Boll
  • batoh na notebook Boll
  • městský batoh, školní batoh
  • batoh do školy Boll
  • studentský batoh
  • ruksaky, značkový batoh

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v 4camping

• Opravdu kvalitní výrobek.
  • , zakoupeno v Bagalio

• Krásný design
    • Vysoká kvalita materiálů
    • Pevné polstrování
    • Vystužené pevné dno
    • Úžasná kapsa na notebook a tablet, flísová
    • Spousta vnitřních kapsiček a sítěk, myslela jsem si, že je ani nevyužiji, ale jsou skvělé
    • Pořadač na dokumenty je taky vynikající
    • Vleze se do něj málo věcí, ikdyž je zvenku hodně velký
    • Nemá prostor pro uchycení láhve s vodou
    • Dovnitř se mi láhev s vodou nevejde

Na tento batoh jsem si našetřila a hrozně jsem se na něj těšila. První dojem po vybalení byl takový, že je batoh hrozně velký! Na to, že já jsem malá, tak to vypadalo, že mám na zádech menší kufr. Ale přitom se do něj tak moc věcí nevejde, protože je tak silně vystužený a má tak tlusté stěny, že to bohužel zmenší prostor pro váš obsah. Taky mi chyběl nějaký návod nebo popis, průvodní letáček. Když jsem batoh v práci vybalila, chvíli jsme přemýšleli, tak funguje ten pásek, kterým si přes prsa spojíte popruhy, když máte batoh na zádech. Nechtěla jsem si batoh zničit, tak jsem se bála něco dělat na sílu. Pak se to kolegyni omylem povedlo "vyloupnout", tak už jsem věděla jak na to. Každopádně si ale nejsem schopná uhlídat to, abych měla ten "pásek" na obou stranách ve stejné výšce, díky tomu, že si jej na jedné straně musím vždy odepnout, tak to pak přes zimní bundu dávám prostě jen tak odhadem, takže přesně stejně jako na druhé straně to není. Mrzí mě, že je batoh mnohem větší, než můj starý batoh, ale přitom se do něj vleze méně věcí. Dám-li do něj notebook, pár papírů, tak už se mi tam nevleze nic jiného. Koupila jsem si batoh proto, abych už nenosila kabelku na jednom rameni a nepřetěžovala si ho, protože do školy a práce nosím poměrně dost věcí. V druhé ruce jsem pak nosila většinou tašku s nějakou svačinou do práce. Nyní však nosím batoh, ale taška v ruce mi zůstala, protože do batohu se mi nevleze ani láhev s vodou, když si do něj dám nějaké věci. Pak taky, přední dvě kapsy jsem ještě ani jednou nepoužila, v momentě, kdy použiju kapsu hlavní, je tak plná, že do těch předních se už prostě nedostanu. Ale já jsem asi zvyklá nosit v batohu hodně věcí, pro normálního uživatele to takový problém nebude. Obvykle nějaké zákony, pár papírů, peněženku, deštník, notebook a je konec, víc tam nedám, ani lehký svetřík. Ze začátku jsem taky byla v šoku z toho zádového systému, hrozně mě z něj bolely záda a přišlo mi to nepohodlné, ale po týdnu už to je dobré. Nejspíš si záda zvykala, mám je pěkně křivé od těch těžkých kabelek pouze na jednom rameni, sedím křivě, musím si na tom dát prostě záležet. Batoh mě nutí mít rovnější záda. Nejvíc mě mrzí ta lahev na vodu. Je to škoda, ale je to bohužel tou kvalitou zpracování, batoh je prostě silně polstrován i uvnitř mezi jednotlivýma kapsama. Jinak ho úplně miluju a asi už bych jiný nechtěla, pořadač na dokumenty je skvělý. Jen bych třeba při přístím modelu ubrala polstrování uvnitř a nechala ho jen zvenčí batohu. Děkuji za tak kvalitní produkt, snad bude dlouho sloužit!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zpracování a kvalita

Co dodat zaplatíš si kvalitu tak jí dostaneš